چک من یادآور چک های شما

حریم خصوصی

بسمه تعالی

برای استفاده از نرم افزار چک‌من‌ شرایط و قوانینی در نظر گرفته شده که این قوانین، موافقتنامه ای میان ما و شما خواهد بود، لذا با توجه به اهمیت رعایت هریک از آنها، انتظار می رود متن ذیل را به دقت مطالعه نمایید:
دراین موافقت نامه که بین کاربر و نرم‌افزار چک‌من زین پس به اختصار چک‌من نامیده می شود منعقد می گردد کاربر موظف به رعایت موارد ذیل می باشد:

 1. کاربر نمی‌تواند اقداماتی انجام دهد که مغایر حقوق معنوی چک‌من است. تمام حقوق معنوی نرم‌افزار متعلق به چک‌من می‌باشد.
 2. در صورت واگذاری گوشی موبایل، مسئولیت و عواقب استفاده نادرست از نرم‌افزار بر عهده کاربر خواهد بود و مسئولیت پاسخگوییمراجع ذیصلاح برعهده چک‌من نمی‌باشد.
 3. کاربر در صورت عدم پرداخت هزینه نگارش‌ویژه از ادامه استفاده از نرم‌افزار محروم خواهد شد وحق هر گونه اعتراض را از فرد سلب می‌نماید.
 4. کاربر با اصل این که از قوانین و مقررات جزایی مربوط به جرایم رایانه ای اطلاع و آگاهی کافی دارد را از نرم افزار استفاده می‌کند.
 5. این اپلیکیشن موبایل یک سرویس عمومی است که با تأیید کاربر در اختیار وی قرار می گیرد و صرفاً جهت مدیریت چک‌های بانکی مورد استفاده قرار می گیرد.
 6. چک‌من هرگونه اعلام نقص را در انجام نرم‌افزار مورد استفاده توسط کاربر را پیگیری و مقدور است رفع اشکال خواهد نمود.
 7. عدم کارکرد نرم‌افزار ممکن است به خاطر عواملی خارج از اختیار چک‌من باشد در این صورت شرکت مسئولیتی در زمینه عدم کارکرد نرم‌افزار نخواهد داشت.
 8. از آنجایی که کاربر پیش از خرید نگارش ویژه ۳۵ بار فرصت امتحان کردن(تست کردن) عملکرد صحیح نرم‌افزار را دارد، وجه پرداختی عودت داده نمی‌شود.
 9. چک‌من هیچ تعهدی نسبت به ایرادات مرتبط با گوشی، عدم یادآوری چک در هر گوشی اندرویدی را ندارند.
 10. در صورت تخلف کاربر، تمامی حساب های کاربری متعلق به وی بدون اعلام قبلی مسدود و حذف خواهند شد.
 11. مسئولین چک‌من ، تمامی تلاش خود جهت حفظ و صیانت از اطلاعات شما را بعمل خواهند آورد ولیکن چنانچه به دلیل سهل انگاری فرد در حفظ اطلاعات، اطلاعات شما توسط شخص ثالثی مورد سوء استفاده قرار گیرد ، چک‌من مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
 12. نرم‌افزار باید با رضایت کاملِ شخصی صاحب موبایل بر روی دستگاه وی نصب می شود.
 13. /li>
*

دانلود نرم افزار

همین الان اپلیکیشن چک من رو دانلود کن

لوگو چک من